Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
newmedias
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jan 13, 2009
Location: USA
Recent Rankings
100 Phantom of the Paradise (1974) - Jan 13, 2009
100 Shock (1977) - Jan 13, 2009
100 The Beyond (1981) - Jan 13, 2009
100 Tourist Trap (1979) - Jan 13, 2009
100 The Boxer's Omen (1983) - Jan 13, 2009
100 Eyes of Fire (1983) - Jan 13, 2009
100 Nagadevathe (2000) - Jan 13, 2009
100 Pieces (1982) - Jan 13, 2009
100 Deep Red (1975) - Jan 13, 2009
100 Mystics in Bali (1981) - Jan 13, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with newmedias. Why not go rank more films, then come back and check it out again?