![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
newmsie | |
![]() |
Movie Buff - 159 Films Ranked
Member Since: Mar 25, 2006
Location: USA
|

| 75 | Corpse Bride (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Kung Fu Hustle (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Wimbledon (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | City of God (2003) - Aug 13, 2007 |
| 60 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | The Village (2004) - Aug 13, 2007 |
| 35 | I, Robot (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | S.W.A.T. (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Postcards from the Edge (1990) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Cape Fear (1991) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |