![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nfallentx | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: May 15, 2006
Location: USA
|

| 75 | Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007 |
| 15 | Jurassic Park III (2001) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Interpreter (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Hoosiers (1986) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Bounce (2000) - Aug 13, 2007 |
| 40 | The X Files: Fight the Future (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Conversation (1974) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Band of Brothers (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |