![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nfin8images | |
![]() |
Movie Buff - 257 Films Ranked
Member Since: Oct 20, 2008
Location: Canada
|

| 60 | Troy (2004) - Oct 20, 2008 |
| 60 | The Bone Collector (1999) - Oct 20, 2008 |
| 55 | Broken Arrow (1996) - Oct 20, 2008 |
| 80 | Beverly Hills Cop (1984) - Oct 20, 2008 |
| 55 | Twister (1996) - Oct 20, 2008 |
| 90 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 20, 2008 |
| 60 | Superbad (2007) - Oct 20, 2008 |
| 60 | Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002) - Oct 20, 2008 |
| 55 | Bruce Almighty (2003) - Oct 20, 2008 |
| 80 | Edward Scissorhands (1990) - Oct 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |