![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ngcameron | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|

| 40 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 30 | Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Best in Show (2000) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Beyond the Sea (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Birth (2004) - Aug 13, 2007 |
| 50 | City of God (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |