ngirard85

ngirard85
Flick Fan - 85 Film Ratings
Member Since: 22 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 75% 28 Days Later (2002) - Rated 14 Aug 2007
45 24% Mr. Deeds (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 64% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Aug 2007
30 12% Elf (2003) - Rated 14 Aug 2007
20 5% Clueless (1995) - Rated 14 Aug 2007
20 5% The Last Samurai (2003) - Rated 14 Aug 2007
30 12% The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Rated 14 Aug 2007
80 91% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 14 Aug 2007
20 5% Son of the Mask (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 91% The Machinist (2004) - Rated 14 Aug 2007