![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ngmingpok | |
![]() |
Movie Buff - 110 Films Ranked
Member Since: May 3, 2008
Location: USA
|

| 75 | The Fantastic Four (1994) - Sep 16, 2011 |
| 70 | Signs (2002) - Sep 16, 2011 |
| 80 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Spirited Away (2002) - Mar 07, 2010 |
| 70 | The Invention of Lying (2009) - Mar 07, 2010 |
| 70 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 07, 2010 |
| 50 | World's Greatest Dad (2009) - Mar 07, 2010 |
| 82 | Rush Hour 2 (2001) - Jul 13, 2008 |
| 85 | Ghostbusters (1984) - Jul 13, 2008 |
| 80 | Hannibal (2001) - Jul 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |