Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
niavbp375
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Feb 12, 2009
Location: USA
Recent Rankings
75 Goodfellas (1990) - Feb 12, 2009
70 The Incredibles (2004) - Feb 12, 2009
50 Mystery Men (1999) - Feb 12, 2009
60 The Waterboy (1998) - Feb 12, 2009
85 American Beauty (1999) - Feb 12, 2009
90 A Beautiful Mind (2001) - Feb 12, 2009
60 Bowling for Columbine (2002) - Feb 12, 2009
95 Crash (2005) - Feb 12, 2009
80 The Fifth Element (1997) - Feb 12, 2009
65 The Godfather: Part III (1990) - Feb 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with niavbp375. Why not go rank more films, then come back and check it out again?