![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nickbnewell | |
![]() |
Movie Buff - 324 Films Ranked
Member Since: Feb 22, 2012
Location: USA
|

| 80 T7 | Pi (1998) - Feb 22, 2012 |
| 80 T7 | Ink (2009) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Barton Fink (1991) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Primer (2004) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Vanilla Sky (2001) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | The Truman Show (1998) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Dumb and Dumber (1994) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Requiem for a Dream (2000) - Feb 22, 2012 |
| 100 T10 | Memento (2001) - Feb 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,126,000 Movie Rankings and Counting... |