![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nickertz | |
![]() |
Movie Buff - 102 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Bolingbrook, IL, USA
|

| 85 | WALL·E (2008) - Nov 20, 2011 |
| 81 | Shrek the Third (2007) - Nov 20, 2011 |
| 50 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Nov 20, 2011 |
| 75 | Sister Act (1992) - Nov 20, 2011 |
| 82 | Hoosiers (1986) - Nov 20, 2011 |
| 80 | Titanic (1997) - Nov 20, 2011 |
| 90 | Almost Famous (2000) - Nov 20, 2011 |
| 84 | Cloudy with a Chance of Meatballs (2009) - Nov 20, 2011 |
| 80 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Nov 20, 2011 |
| 81 | Iron Man (2008) - Nov 20, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |