![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nickgatens | |
![]() |
Movie Buff - 153 Films Ranked
Member Since: May 5, 2011
Location: USA
|

| 95 | Caddyshack (1980) - May 05, 2011 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - May 05, 2011 |
| 90 | Full Metal Jacket (1987) - May 05, 2011 |
| 90 | The Boondock Saints (1999) - May 05, 2011 |
| 85 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - May 05, 2011 |
| 90 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - May 05, 2011 |
| 95 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - May 05, 2011 |
| 90 | 12 Monkeys (1995) - May 05, 2011 |
| 95 | Reservoir Dogs (1992) - May 05, 2011 |
| 90 | Die Hard (1988) - May 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |