![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nickhaag | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Aug 4, 2008
Location: Denmark
|

| 75 | From Hell (2001) - Jan 16, 2011 |
| 55 | Hitch (2005) - Jan 16, 2011 |
| 79 | Gremlins (1984) - Feb 22, 2010 |
| 71 | The Boondock Saints (1999) - Feb 22, 2010 |
| 72 | Super Troopers (2002) - Feb 22, 2010 |
| 68 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Feb 22, 2010 |
| 81 | The Proposition (2005) - Feb 22, 2010 |
| 80 | 3:10 to Yuma (2007) - Feb 22, 2010 |
| 68 | Godzilla (1998) - Feb 22, 2010 |
| 72 | Identity (2003) - Feb 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |