nicki

nicki
Flick Fan - 94 Film Ratings
Member Since: 20 Dec 2006
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 85% Legally Blonde (2001) - Rated 06 Feb 2007
50 4% The Village (2004) - Rated 06 Feb 2007
65 26% The Terminator (1984) - Rated 06 Feb 2007
60 14% The Others (2001) - Rated 06 Feb 2007
85 74% The Princess Diaries (2001) - Rated 06 Feb 2007
85 74% Finding Nemo (2003) - Rated 06 Feb 2007
75 49% Spider-Man 2 (2004) - Rated 06 Feb 2007
71 44% Ice Age (2002) - Rated 06 Feb 2007
65 26% The Last Samurai (2003) - Rated 06 Feb 2007
50 4% Super Size Me (2004) - Rated 06 Feb 2007