![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nickibruun | |
![]() |
Movie Buff - 130 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2011
Location: Copenhagen, Denmark
|

| 83 | Kick-Ass (2010) - Feb 05, 2011 |
| 75 | Eastern Promises (2007) - Feb 05, 2011 |
| 78 | This Film Is Not Yet Rated (2006) - Feb 05, 2011 |
| 93 | Chinatown (1974) - Feb 05, 2011 |
| 88 | The Godfather: Part III (1990) - Feb 05, 2011 |
| 70 | A Beautiful Mind (2001) - Feb 05, 2011 |
| 73 | Live Free or Die Hard (2007) - Feb 05, 2011 |
| 94 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 05, 2011 |
| 81 | The Aviator (2004) - Feb 05, 2011 |
| 83 | Snatch (2000) - Feb 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |