Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nickk2
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Jul 7, 2010
Location: USA
Recent Rankings
87 Porco Rosso (1992) - Jul 08, 2010
85 The Polar Express (2004) - Jul 08, 2010
Mini-Review: You can almost feel the magic from this movie.
80 A Christmas Carol (2009) - Jul 08, 2010
Mini-Review: Surprisingly delightful.
75 The Animatrix (2003) - Jul 08, 2010
82 Cinderella (1950) - Jul 08, 2010
75 Brother Bear (2003) - Jul 08, 2010
69 9 (2009) - Jul 08, 2010
70 Monster House (2006) - Jul 08, 2010
65 Steamboy (2004) - Jul 08, 2010
82 Tarzan (1999) - Jul 08, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nickk2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?