![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nicknac | |
![]() |
Movie Buff - 207 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2010
|

| 60 | Super Troopers (2002) - Dec 23, 2011 |
| 55 | Windtalkers (2002) - Dec 22, 2011 |
| 90 | Blood Simple (1984) - Dec 22, 2011 |
| 70 | Equilibrium (2002) - Dec 22, 2011 |
| 67 | The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Dec 22, 2011 |
| 98 | The Shining (1980) - Dec 22, 2011 |
| 87 | Face/Off (1997) - Dec 22, 2011 |
| 74 | Die Hard 2 (1990) - Dec 22, 2011 |
| 88 | Best in Show (2000) - Dec 22, 2011 |
| 90 | Peeping Tom (1960) - Dec 22, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |