![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nickninja | |
![]() |
Movie Buff - 289 Films Ranked
Member Since: May 6, 2006
Location: USA
|

| 76 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 89 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 76 | Alien: Resurrection (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Alone in the Dark (2005) - Aug 13, 2007 |
| 94 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 74 | The Amityville Horror (2005) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 88 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |