![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nicks112 | |
![]() |
Film Freak - 715 Films Ranked
Member Since: Jan 14, 2012
Location: Philadelphia, PA, USA
|

| 75 | The Dictator (2012) - May 14, 2012 |
| 85 | The Kid With a Bike (2011) - May 14, 2012 |
| 45 | Dark Shadows (2012) - May 14, 2012 |
| 74 | Bernie (2011) - May 03, 2012 |
| 85 | Starlet (2012) - May 03, 2012 |
| 74 | The Cabin in the Woods (2012) - May 03, 2012 |
| 89 | Metropolitan (1990) - Apr 10, 2012 |
| 71 | Jeff, Who Lives at Home (2011) - Apr 01, 2012 |
| 92 | Wild at Heart (1990) - Apr 01, 2012 |
| 82 | Gimme the Loot (2012) - Mar 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |