![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nico4gr | |
![]() |
Movie Buff - 149 Films Ranked
Member Since: May 7, 2011
Location: Greece
|

| 85 | Chocolat (2000) - Jun 16, 2011 |
| 91 | Tickets (2005) - May 09, 2011 |
| 90 | Certified Copy (2010) - May 09, 2011 |
| 85 | Mean Streets (1973) - May 09, 2011 |
| 90 | Taxi Driver (1976) - May 09, 2011 |
| 73 | The Color of Money (1986) - May 09, 2011 |
| 90 | The Last Temptation of Christ (1988) - May 09, 2011 |
| 85 | Goodfellas (1990) - May 09, 2011 |
| 68 | Cape Fear (1991) - May 09, 2011 |
| 74 | Quiz Show (1994) - May 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |