![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nicolebeth | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: USA
|

| 90 | Superman: The Movie (1978) - Jul 18, 2009 |
| 95 | Saving Private Ryan (1998) - Jul 18, 2009 |
| 90 | This Is Spinal Tap (1984) - Jul 18, 2009 |
| 68 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jul 18, 2009 |
| 90 | The Terminator (1984) - Jul 18, 2009 |
| 95 | Three Kings (1999) - Jul 18, 2009 |
| 80 | Under the Tuscan Sun (2003) - Jul 18, 2009 |
| 95 | Fargo (1996) - Jul 18, 2009 |
| 90 | Amadeus (1984) - Jul 18, 2009 |
| 42 | Gangs of New York (2002) - Jul 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |