nicolekamai

nicolekamai
Movie Buff - 310 Film Ratings
Member Since: 03 Jan 2009
Location: Irvine, CA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 66% Lilo & Stitch (2002) - Rated 05 Jan 2009
3% The Adventures of Huck Finn (1993) - Rated 05 Jan 2009
35 21% Stuart Little (1999) - Rated 05 Jan 2009
45 28% The Departed (2006) - Rated 05 Jan 2009
50 36% Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Rated 05 Jan 2009
65 66% Say Anything... (1989) - Rated 05 Jan 2009
50 36% Four Weddings and a Funeral (1994) - Rated 05 Jan 2009
25 14% Catch Me If You Can (2002) - Rated 05 Jan 2009
40 23% The NeverEnding Story (1984) - Rated 05 Jan 2009
3% Herbie: Fully Loaded (2005) - Rated 05 Jan 2009