![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nicolleen | |
![]() |
Movie Buff - 172 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2010
Location: Denair, CA, USA
|

| 70 | Josie and the Pussycats (2001) - Aug 27, 2010 |
| 85 | Across the Universe (2007) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Aug 27, 2010 |
| 60 | Happy Feet (2006) - Aug 27, 2010 |
| 60 | Mamma Mia! (2008) - Aug 27, 2010 |
| 85 | Spice World (1997) - Aug 27, 2010 |
| 65 | 8 Mile (2002) - Aug 27, 2010 |
| 80 | August Rush (2007) - Aug 27, 2010 |
| 80 | Sleeping Beauty (1959) - Aug 27, 2010 |
| 70 | A Knight's Tale (2001) - Jul 23, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |