Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nicordeous
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Dec 24, 2009
Location: manila, Philippines
Recent Rankings
100 Notorious (1946) - Dec 28, 2009
75 28 Days Later (2002) - Dec 28, 2009
0 Deep Blue Sea (1999) - Dec 28, 2009
0 The Net (1995) - Dec 28, 2009
0 The Girl Next Door (2004) - Dec 28, 2009
75 Music and Lyrics (2007) - Dec 28, 2009
0 The Ring (2002) - Dec 28, 2009
100 Pinocchio (1940) - Dec 28, 2009
100 The Wrestler (2008) - Dec 28, 2009
75 50 First Dates (2004) - Dec 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nicordeous. Why not go rank more films, then come back and check it out again?