Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nicson
Celluloid Junkie - 2570 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2011
Recent Rankings
55 The Sunshine Boys (1975) - May 24, 2012
75 War Photographer (2001) - May 24, 2012
80 Coraline (2009) - May 24, 2012
55 Eneste ene, Den (1999) - May 24, 2012
70 Control (2007) - May 24, 2012
15 Observe and Report (2009) - May 24, 2012
65 Chronicle of a Summer (1961) - May 23, 2012
50 We Bought a Zoo (2011) - May 23, 2012
65 Horrible Bosses (2011) - May 23, 2012
60 Treeless Mountain (2008) - May 23, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nicson. Why not go rank more films, then come back and check it out again?