![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nicster | |
![]() |
Movie Buff - 253 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2008
Location: London, UK
|
|
Bio: film fan
| |

| 71 | Miss Congeniality (2000) - Feb 26, 2008 |
| 68 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Feb 26, 2008 |
| 55 | Commando (1985) - Feb 26, 2008 |
| 35 | Johnny English (2003) - Feb 26, 2008 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Feb 26, 2008 |
| 59 | Bruce Almighty (2003) - Feb 26, 2008 |
| 69 | Single White Female (1992) - Feb 26, 2008 |
| 74 | Gone with the Wind (1939) - Feb 26, 2008 |
| 75 | Speed (1994) - Feb 26, 2008 |
| 82 | Trainspotting (1996) - Feb 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |