![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
niggative | |
![]() |
Film Freak - 501 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2008
Location: Poland
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Seven Samurai (1954) - Apr 21, 2009 |
| 70 | Chopin. Pragnienie milosci (2002) - Apr 20, 2009 |
| 0 | To nie tak jak myslisz, kotku (2008) - Apr 20, 2009 |
| 93 | Pregi (2004) - Apr 20, 2009 |
| 60 | Kilerów 2-óch (1999) - Apr 20, 2009 |
| 90 | Kiler (1997) - Apr 20, 2009 |
| 87 | Komornik (2005) - Apr 20, 2009 |
| 60 | Lejdis (2008) - Apr 20, 2009 |
| 90 | Mój Nikifor (2004) - Apr 20, 2009 |
| 0 | Gulczas, a jak myslisz... (2001) - Apr 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |