![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nik666 | |
![]() |
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: USA
|

| 60 | Lord of War (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | K-19: The Widowmaker (2002) - Aug 13, 2007 |
| 25 | War of the Worlds (2005) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Kung Pow!: Enter the Fist (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Shanghai Noon (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Beavis and Butt-Head Do America (1996) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Igby Goes Down (2002) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Batman Begins (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Mars Attacks! (1996) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |