nika1504

nika1504
Movie Buff - 153 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2014
Location: Ljubljana, Slovenia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 51% Contact (1997) - Rated 26 Feb 2014
89 56% City of Angels (1998) - Rated 26 Feb 2014
89 56% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 25 Feb 2014
86 41% Pinocchio (1940) - Rated 25 Feb 2014
86 41% Dumbo (1941) - Rated 25 Feb 2014
90 61% Bambi (1942) - Rated 25 Feb 2014
84 33% Cinderella (1950) - Rated 25 Feb 2014
85 36% Alice in Wonderland (1951) - Rated 25 Feb 2014
83 30% Alice in Wonderland (2010) - Rated 25 Feb 2014
85 36% Peter Pan (1953) - Rated 25 Feb 2014