![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nikkirhodes | |
![]() |
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: May 31, 2006
Location: USA
|

| 34 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 45 | About a Boy (2002) - Aug 13, 2007 |
| 35 | Air Force One (1997) - Aug 13, 2007 |
| 52 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 86 | American Beauty (1999) - Aug 13, 2007 |
| 75 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 20 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 65 | America's Sweethearts (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |