![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nikolajrh | |
![]() |
Cinema Addict - 1432 Films Ranked
Member Since: Mar 3, 2008
Location: Denmark
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Carnage (2011) - Feb 10, 2012 |
| 55 | Morning Glory (2010) - Feb 08, 2012 |
| 45 | No Strings Attached (2011) - Feb 08, 2012 |
| 70 | Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) - Feb 08, 2012 |
| 45 | A Film with Me in It (2008) - Jan 25, 2012 |
| 65 | Insidious (2010) - Jan 25, 2012 |
| 70 | (500) Days of Summer (2009) - Jan 22, 2012 |
| 60 | J. Edgar (2011) - Jan 22, 2012 |
| 55 | Bicycle Thieves (1948) - Jan 15, 2012 |
| 40 | Real Steel (2011) - Jan 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |