niksus777

niksus777
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 12 Dec 2010
Location: ldn, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 69% Ex Machina (2015) - Rated 18 Dec 2016
72 19% Imperium (2016) - Rated 18 Dec 2016
77 39% David Brent: Life on the Road (2016) - Rated 18 Dec 2016
82 74% Cartel Land (2015) - Rated 18 Dec 2016
76 35% Victoria (2015) - Rated 18 Dec 2016
80 60% Legend (2015) - Rated 03 Oct 2015
84 84% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 03 Oct 2015
79 50% The Drop (2014) - Rated 03 Jan 2015
79 50% Her (2013) - Rated 20 Dec 2014
75 30% Locke (2014) - Rated 14 Dec 2014