![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nilloc242 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: USA
|

| 85 | Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994) - Oct 02, 2010 |
| 75 | Over the Top (1987) - Oct 02, 2010 |
| 85 | Big Daddy (1999) - Oct 02, 2010 |
| 80 | Wild Hogs (2007) - Oct 02, 2010 |
| 80 | My Cousin Vinny (1992) - Oct 02, 2010 |
| 65 | The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005) - Oct 02, 2010 |
| 75 | Trainspotting (1996) - Oct 02, 2010 |
| 60 | Scary Movie (2000) - Oct 02, 2010 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Oct 02, 2010 |
| 95 | Places in the Heart (1984) - Oct 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |