![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nillsfuller | |
![]() |
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2010
Location: istanbul, Turkey
|
|
Bio: here we go.
| |

| 88 | The Man from Earth (2007) - Apr 30, 2010 |
| 80 | Life Is Beautiful (1997) - Apr 30, 2010 |
| 65 | Coffee and Cigarettes (2003) - Apr 30, 2010 |
| 75 | Lolita (1997) - Apr 30, 2010 |
| 85 | Eskiya (1996) - Apr 30, 2010 |
| 80 | Donnie Darko (2001) - Apr 30, 2010 |
| 70 | The Cable Guy (1996) - Apr 30, 2010 |
| 65 | Look Who's Talking Too (1990) - Apr 30, 2010 |
| 65 | Runaway Bride (1999) - Apr 30, 2010 |
| 55 | Shoot 'Em Up (2007) - Apr 30, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |