Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nils
Movie Buff - 329 Films Ranked
Member Since: Dec 25, 2007
Location: Denmark
Recent Rankings
100 Down by Law (1986) - Jul 12, 2008
25 Dr. No (1962) - Jul 12, 2008
0 Five Easy Pieces (1970) - Jul 12, 2008
62 American Gangster (2007) - May 24, 2008
62 Jésus de Montréal (1989) - May 24, 2008
100 Henry & June (1990) - May 16, 2008
50 Luther (2003) - Apr 17, 2008
50 A Time to Kill (1996) - Mar 23, 2008
75 Kunsten at græde i kor (2006) - Mar 22, 2008
50 Family Business (1989) - Mar 22, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nils. Why not go rank more films, then come back and check it out again?