Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ninaanin
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jun 8, 2009
Location: USA
Recent Rankings
5 The Patriot (2000) - Jun 08, 2009
6 Match Point (2005) - Jun 08, 2009
3 Sex and the City (2008) - Jun 08, 2009
9 crazy/beautiful (2001) - Jun 08, 2009
6 The Sixth Sense (1999) - Jun 08, 2009
7 Final Destination (2000) - Jun 08, 2009
8 Traffic (2000) - Jun 08, 2009
6 The Illusionist (2006) - Jun 08, 2009
6 Yes Man (2008) - Jun 08, 2009
7 Gangs of New York (2002) - Jun 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ninaanin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?