![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ninakey | |
![]() |
Flick Fan - 56 Films Ranked
Member Since: Dec 10, 2009
Location: USA
|

| 70 | Hitch (2005) - Dec 10, 2009 |
| 83 | The Lake House (2006) - Dec 10, 2009 |
| 86 | Music and Lyrics (2007) - Dec 10, 2009 |
| 90 | Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Dec 10, 2009 |
| 75 | Two Weeks Notice (2002) - Dec 10, 2009 |
| 80 | Down to Earth (2001) - Dec 10, 2009 |
| 98 | Definitely, Maybe (2008) - Dec 10, 2009 |
| 56 | Coyote Ugly (2000) - Dec 10, 2009 |
| 99 | You've Got Mail (1998) - Dec 10, 2009 |
| 95 | The Proposal (2009) - Dec 10, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |