![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ninja | |
![]() |
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jun 6, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | Donnie Darko (2001) - Jul 18, 2009 |
| 89 | Shaun of the Dead (2004) - Jun 30, 2009 |
| 80 | Cool Runnings (1993) - Jun 30, 2009 |
| 89 | This Is Spinal Tap (1984) - Jun 30, 2009 |
| 86 | Princess Mononoke (1997) - Jun 30, 2009 |
| 100 | Gladiator (2000) - Jun 30, 2009 |
| 100 | Fight Club (1999) - Jun 30, 2009 |
| 100 | Saving Private Ryan (1998) - Jun 06, 2008 |
| 89 | Armageddon (1998) - Jun 06, 2008 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jun 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |