![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ninjabortion | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: austin, tx, USA
|

| 90 | Reign of Fire (2002) - Sep 05, 2008 |
| 80 | Pee-wee's Big Adventure (1985) - Sep 05, 2008 |
| 100 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Sep 05, 2008 |
| 50 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 05, 2008 |
| 70 | Contact (1997) - Sep 05, 2008 |
| 70 | The Longest Yard (2005) - Sep 05, 2008 |
| 75 | There's Something About Mary (1998) - Sep 05, 2008 |
| 60 | Conspiracy Theory (1997) - Sep 05, 2008 |
| 100 | Army of Darkness (1993) - Sep 05, 2008 |
| 90 | Hellboy (2004) - Sep 05, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |