Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ninjadj
Movie Buff - 327 Films Ranked
Member Since: Jun 25, 2010
Location: UK
Recent Rankings
82 Dog Day Afternoon (1975) - May 16, 2011
65 Secret Window (2004) - May 16, 2011
67 The Bourne Supremacy (2004) - May 16, 2011
57 Tremors (1990) - May 16, 2011
82 The Big Lebowski (1998) - May 16, 2011
78 American Splendor (2003) - May 16, 2011
73 Animal House (1978) - May 16, 2011
70 Powaqqatsi (1988) - May 16, 2011
84 The Fifth Element (1997) - May 16, 2011
80 Kick-Ass (2010) - May 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ninjadj. Why not go rank more films, then come back and check it out again?