Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ninth
Movie Buff - 487 Films Ranked
Member Since: Mar 17, 2011
Age: 21
Recent Rankings
40 The Legend of Zorro (2005) - May 02, 2012
50 Once (2007) - May 02, 2012
50 Hope Springs (2003) - May 02, 2012
60 Wanted (2008) - May 02, 2012
50 Elegy (2008) - May 02, 2012
70 Die Fälscher (2007) - May 02, 2012
60 The Da Vinci Code (2006) - May 02, 2012
80 Kiler (1997) - May 02, 2012
70 Hollywoodland (2006) - May 02, 2012
75 Billy Bathgate (1991) - May 02, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ninth. Why not go rank more films, then come back and check it out again?