Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ninworld
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Aug 22, 2008
Location: Switzerland
Recent Rankings
85 Burn After Reading (2008) - Oct 24, 2008
55 [Rec] (2007) - Oct 24, 2008
53 WALL·E (2008) - Sep 25, 2008
71 Rise of the Footsoldier (2007) - Sep 25, 2008
81 Identity (2003) - Sep 07, 2008
75 Madagascar (2005) - Sep 07, 2008
40 The Happening (2008) - Sep 07, 2008
82 Hot Fuzz (2007) - Sep 07, 2008
84 Eastern Promises (2007) - Sep 07, 2008
85 No Country for Old Men (2007) - Sep 07, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ninworld. Why not go rank more films, then come back and check it out again?