![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nirev | |
![]() |
Flick Fan - 44 Films Ranked
Member Since: Jul 19, 2010
Location: Brazil
|

| 82 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jul 26, 2010 |
| 65 | Big Daddy (1999) - Jul 26, 2010 |
| 50 | Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008) - Jul 26, 2010 |
| 90 | The Hangover (2009) - Jul 26, 2010 |
| 82 | Apollo 13 (1995) - Jul 26, 2010 |
| 50 | I Am Legend (2007) - Jul 26, 2010 |
| 92 | Collateral (2004) - Jul 26, 2010 |
| 60 | Broken Flowers (2005) - Jul 26, 2010 |
| 90 | The Butterfly Effect (2004) - Jul 26, 2010 |
| 95 | V for Vendetta (2006) - Jul 26, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |