Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
nitangel
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2008
Recent Rankings
90 Water Lilies (2007) - Nov 16, 2008
88 WALL·E (2008) - Oct 26, 2008
100 Amélie (2001) - Oct 26, 2008
91 Nathalie (2003) - Oct 26, 2008
100 The Joy Luck Club (1993) - Oct 19, 2008
100 Imagine Me & You (2005) - Oct 19, 2008
90 Pretty Persuasion (2005) - Oct 19, 2008
85 All or Nothing (2002) - Oct 19, 2008
90 Volver (2006) - Oct 19, 2008
95 Fried Green Tomatoes (1991) - Oct 19, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with nitangel. Why not go rank more films, then come back and check it out again?