![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
niteflytes | |
![]() |
Movie Buff - 467 Films Ranked
Member Since: May 26, 2008
Location: USA
|

| 95 | Working Girl (1988) - May 28, 2008 |
| 100 | The Fugitive (1993) - May 28, 2008 |
| 95 | Firewall (2006) - May 28, 2008 |
| 85 | The Day After (1983) - May 28, 2008 |
| 95 | D.A.R.Y.L. (1985) - May 28, 2008 |
| 95 | But I'm A Cheerleader (1999) - May 28, 2008 |
| 100 | The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994) - May 28, 2008 |
| 100 | La Cage aux folles (1978) - May 28, 2008 |
| 90 | P.S. Your Cat Is Dead (2002) - May 28, 2008 |
| 100 | Miracle on 34th Street (1947) - May 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |