![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
njasdjdh | |
![]() |
Movie Buff - 145 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2011
Location: Bronx, New York, USA
|
|
Bio: Movies are fun.
| |

| 90 | Star Trek (2009) - Oct 09, 2011 |
| 60 | Cherry (2010) - Sep 16, 2011 |
| 84 | ATL (2006) - Sep 16, 2011 |
| 60 | Stomp the Yard (2007) - Sep 16, 2011 |
| 88 | Stranger Than Fiction (2006) - Sep 16, 2011 |
| 64 | Smokin' Aces (2007) - Sep 16, 2011 |
| 100 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Sep 16, 2011 |
| 60 | Spider-Man 3 (2007) - Sep 16, 2011 |
| 90 | Spider-Man 2 (2004) - Sep 16, 2011 |
| 80 | Spider-Man (2002) - Sep 16, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |