Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
njbinc
Movie Buff - 325 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2010
Location: Australia
Recent Rankings
95 The King's Speech (2010) - Jan 16, 2011
99 Black Swan (2010) - Jan 16, 2011
70 Animal Kingdom (2010) - Dec 10, 2010
68 Withnail & I (1987) - Dec 10, 2010
60 Monsters (2010) - Dec 10, 2010
97 The Social Network (2010) - Dec 10, 2010
90 I Heart Huckabees (2004) - Oct 18, 2010
42 Love Actually (2003) - Oct 18, 2010
46 Sex and the City (2008) - Oct 18, 2010
84 When Harry Met Sally... (1989) - Oct 18, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with njbinc. Why not go rank more films, then come back and check it out again?