![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
njferrante | |
![]() |
Flick Fan - 70 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2009
Location: USA
|

| 58 | Limitless (2011) - Jan 09, 2012 |
| 82 | I Love You Phillip Morris (2009) - Nov 11, 2011 |
| 97 | The Battle of Algiers (1966) - Nov 11, 2011 |
| 92 | Reality Bites (1994) - Nov 11, 2011 |
| 92 | Empire Records (1995) - Nov 11, 2011 |
| 89 | Bottle Rocket (1994) - Nov 11, 2011 |
| 98 | Dumb and Dumber (1994) - Nov 11, 2011 |
| 83 | Waiting for 'Superman' (2010) - Nov 11, 2011 |
| 91 | Wet Hot American Summer (2001) - Nov 11, 2011 |
| 25 | The Hangover Part II (2011) - Nov 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |