![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
njmathew | |
![]() |
Movie Buff - 249 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2008
|

| 95 | Das Boot (1981) - Oct 07, 2008 |
| 80 | Beetlejuice (1988) - Oct 07, 2008 |
| 80 | Romeo Must Die (2000) - Oct 07, 2008 |
| 70 | The Golden Compass (2007) - Oct 07, 2008 |
| 75 | The Negotiator (1998) - Oct 07, 2008 |
| 80 | Mad Max (1979) - Oct 07, 2008 |
| 70 | Hannibal (2001) - Oct 07, 2008 |
| 80 | The Last Samurai (2003) - Oct 07, 2008 |
| 80 | 12 Angry Men (1957) - Oct 07, 2008 |
| 76 | Walk the Line (2005) - Oct 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |