![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nlnerdgn | |
![]() |
Flick Fan - 94 Films Ranked
Member Since: Mar 6, 2010
Location: Turkey
|

| 77 | The Reader (2008) - Mar 07, 2010 |
| 90 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Mar 07, 2010 |
| 68 | The Duchess (2008) - Mar 07, 2010 |
| 60 | Love in the Time of Cholera (2007) - Mar 07, 2010 |
| 90 | P.S. I Love You (2007) - Mar 07, 2010 |
| 78 | 27 Dresses (2008) - Mar 07, 2010 |
| 80 | What Happens in Vegas... (2008) - Mar 07, 2010 |
| 80 | Marley & Me (2008) - Mar 07, 2010 |
| 80 | Bride Wars (2009) - Mar 07, 2010 |
| 68 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Mar 07, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |