![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
nlrsox | |
![]() |
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Jan 31, 2011
Location: Netherlands
|

| 98 | The Last Boy Scout (1991) - Jan 31, 2011 |
| 80 | Platoon (1986) - Jan 31, 2011 |
| 79 | Training Day (2001) - Jan 31, 2011 |
| 88 | Saving Private Ryan (1998) - Jan 31, 2011 |
| 75 | Me, Myself & Irene (2000) - Jan 31, 2011 |
| 86 | Monsters, Inc. (2001) - Jan 31, 2011 |
| 80 | Spider-Man 2 (2004) - Jan 31, 2011 |
| 90 | Old Yeller (1957) - Jan 31, 2011 |
| 40 | The Simpsons Movie (2007) - Jan 31, 2011 |
| 85 | Scarface (1983) - Jan 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |